ZawodowyKierowcA

iveco-przyczepa-autoas_0017

W dniu 17.07 rozpoczynamy nowy kurs kwalifikacji wstępnej dla kategorii C i D. W naszym biurze prowadzimy już zapisy na szkolenie. Oferujemy najwyższą jakość szkolenia i dajemy gwarancję sukcesu na egzaminie państwowym. Od początku prowadzenia kursów kwalifikacyjnych nasi... Czytaj więcej

zawodowy-100-950x500-ver2

W minionym tygodniu kilkunastoosobowa grupa Kursantów zakończyła kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej kat. C i D. Dzięki naszemu szkoleniu wszyscy byli dobrze przygotowani do egzaminu i w 100% zaliczyli test kwalifikacyjny. Wszystkim Kierowcom gratulujemy i życzymy Szerokiej... Czytaj więcej

tlo1b1.jpg

Zapraszamy wszystkich kierowców zawodowych na szkolenie okresowe! U nas szkolenie może się rozpocząć w dowolnym terminie. Dzięki korzystaniu z e-learningu możemy prowadzić zajęcia również dla jednej osoby, bez czekania aż zbierze się grupa! Kierowcy wykonujący przewóz... Czytaj więcej

Witamy na stronie Ośrodka Szkolenia Kierowców Wykonujących Przewozy Drogowe. Najważniejszym elementem naszej oferty są szkolenia okresowe oraz kursy kwalifikacji wstępnej dla osób pracujących i zamierzających pracować jako kierowcy zawodowi kat. C, C+E i D. W wygodnej i skutecznej formie przygotowujemy naszych klientów do zawodu kierowcy zawodowego.

W naszej ofercie znajdują się również kursy prawa jazdy od kat. AM, A1, A2 i A, przez kat. B po kat. C, C+E. Osobom posiadającym już prawo jazdy polecamy nasze szkolenia z doskonalenia techniki jazdy i eco-drivingu. Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług!