ZawodowyKierowcA

IMG_8833

Kończymy przyjmowanie zapisów na kursy  kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. Zostały ostatnie 3 wolne miejsca! Startujemy 23 stycznia 2015. Zapisy w biurze w Poznaniu, możliwy również kontakt telefoniczny. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność... Czytaj dalej..

exclamation-mark1

15 grudnia kolejna grupa kursantów zakończyła szkolenie w ramach kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. W ciągu czterech lat, w prowadzonych przez Nas szkoleniach osiągnęliśmy niemal 100% zdawalność. Gratulujemy Naszym... Czytaj dalej..

Witamy na stronie Ośrodka Szkolenia Kierowców Wykonujących Przewozy Drogowe. Organizujemy przede wszystkim szkolenia okresowe oraz kursy kwalifikacji wstępnej dla osób pracujących i zamierzających pracować jako kierowcy zawodowi kat. C, C+E i D.

W naszej ofercie są również kursy prawa jazdy od kat. AM, A1, A2 i A, przez kat. B po kat. C, C+E. Zajmujemy się także szkoleniami z doskonalenia techniki jazdy i eco-drivingu.

Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty!

UWAGA! Strona jest obecnie w przebudowie! W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt pod nr tel. 728-226-912 lub zawodowykierowca@gmail.com